Bakırköy Spa Salonu

Bakırköy spa merkezi ile Uzakdoğu kültürü olan terapi hizmetini sizlere uzman masözlerimizle medikal tekniklerle masaj uygulanılmasıyla sunuyoruz. Gündelik hayatın stersinden uzaklaşmak, daha sağlıklı olmak, ve mutluluğu yakalamak adına siz de Bakırköy spa ile hayata daha zinde başlayabilirsiniz.  Bugünlerde hemen hemen hepimizin bir ihtiyaç duyduğu tedavi şekillerinden biri olan spa uygulaması Bakırköy merkezimizde elit ve hijyen koşullarda alabilirsiniz. Bedenimizdeki kan akışından, tansiyon hastalıklarına, kalp ve damar rahatsızlıklarına bunlar dışında birçok soruna iyi gelen bir terapidir bu uygulama.

Bakırköy Spa Merkezi Sudan Gelen Şifa

Adını “su” dan alan bu uygulama özel terapistler tarafından yapılarak kişinin tam anlamıyla rahatlaması sağlanmaktadır. Terapi işlemi için gerekli materyaller vardır. Bunları sırasıyla açıklamak gerekirse; özel spa kumu, şifalı su, masaj yağları ve uzman masözlerdir. Bayan masöz kişiyi terapi odasına alır, ardında terapi giysilerini giydirir. Bundan sonra terapi hazırlık aşamaları başlar. Sıcak hoş bir sohbet ile başlayan süreç kişinin masaj yatağına geçmesiyle devam eder. Tedavi Bakırköy spa merkezi kalitesinde hoş bir koku ve güzel bir loş ışık ortamında elit ve hijyen koşullarda usta şekilde gerçekleştirilir.

Bakırköy Spa Merkezi masaj hizmetleri.

Bakırköy Spa Merkezi masaj hizmetleri.

Yöntem Ve Şekilleri Nelerdir?

Bakırköy spa merkezi olarak sizlere tam anlamıyla profesyonel bir hizmet sunma çabasıyla işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu sebeple sağlıklı ve hijyen mekanın önemini bilerek hareket ediyoruz. Merkezimiz sizler için özel dizayn edilmiş enfekte olmayan koşullarda ve sürekli bakımları yapılmaktadır. Bakırköy spa, terapi işlemi bedenin alt kısmı olan ayaklardan başlamaktadır. Ayaklar bilindiği üzere tüm vücudun yükünü çeken organlarımızdan biridir. Bu sebeple onlara oldukça iyi ve düzenli şekilde bakılmalıdır. Parmaklardan başlanan uygulama yavaş yavaş tarak kemikleri ve ayağın üstlerine doğru geçer. Bu arada yoğurma yöntemi ile Bakırköy spa merkezi masaj stili uygulanarak sistematik şekilde tedavi gerçekleştirilir.

  • Bel ve sırt Bölgesi

Masajın ilerleyen kısımlarda hastanın kalçalardan başlanarak dairesel hareketler şeklinde bel ve sırt bölgesine geçişler yapılır. Bu geçişlerle ile birlikte sırt alanındaki kaburga ve kulunç alanları tespit edilerek bölgeye sıkı bir Bakırköy spa merkezi masaj işlemi uygulanır. Yaklaşık on beş yirmi dakika bu kısımda yapılan tedavi ile boyun bölgesine geçilmeye başlanır.

  • Baş Bölgesi

Bu alan oldukça hassas olan ve önem gerektiren bir kısımdır. Bu sebeple bakırköy spa merkezi gibi farklı masaj tekniklerini en iyi şekilde sizlere sunan kurumlar tercih edilmelidir. Aksi takdirde masajın anlamı olmadığı gibi siz daha çok zarar getirecektir. Bizler kurum olarak olarak tüm masaj teknikleri ile adımıza yakışan şekilde, thai, medikal, spor ve sultan masajı gibi işlemleri sizlere sunuyoruz.

Profesyonellik ve Kalite

Daima sizlerin sağlığınızın önemini bilerek sunumlara hazırlanıyoruz. İnsan yani kişinin bedeni onun hayatı demektir. Yanlış yapılan ya da hızlı tekniksiz şekilde uygulanan masaj sizlere büyük zarara uğratır. Daima alanında uzman, tecrübeli, güler yüzlü medikal bir sertifikaya sahip masözler ile hizmet sunuyoruz. O sebeple Bakırköy spa merkezi olarak sektör lideri konumundayız ve müşterilerimizin yıllardır tercih sebebiyiz. Hayatınıza kalite katmak, daha sağlıklı olmak, mutlu olabilmek için bizi tercih ediniz. Günün tüm yoğunluğunu, bedeninizdeki acıları ve kas tutulmalarını, kas sertleşmelerini, lif kopmalarını ve medikal uygulamaları burada bulabilirsiniz. Kendisine değer verenleri merkezi sizleri bekliyor.

Öne Çıkan Özelliklerimiz:

  • Kalite ve modern koşullar: Salonumuz en son teknoloji ile sizlere hizmet sunuyor.
  • Elit ve hijyen mekan: Merkezimiz sağlık açısından medikal sertifika sahibi bir kurumdur. Tam anlamıyla temiz ve bakımlıdır.
  • Uzman masözler: Alanınında tecrübeli eğitimli bayan masözler ile işlemleri yapıyoruz.