Bugünlerde oldukça popüler olan istanbul masaj merkezi fırsatları sağlık sektörü açısından oldukça büyük önem taşıyor. Günümüzde tam anlamıyla bir ihtiyaç haline gelen masaj gün geçtikçe daha da büyük bir kitleye hitap etmeye başladı. İnsanlar günlük hayatın yorgunluklarından kurtulmak için tam anlamıyla motive olacak mekanları tercih ediyorlar. İşte böyle durumlarda aklımıza ilk gelen yer tabii ki  istanbul masaj merkezi olarak karşımıza çıkıyor. Alanında uzman kadrosu ve sizlere özel bayan masöz arkadaşlarıyla kaliteli ve elit bir hizmeti sizlere sunuyoruz. Unutulmamalıdır ki spa ve terapi hizmetleri bedenimiz için tam anlamıyla bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyaç karşılanmadığı taktirde sağlık açısından olumsuz durumlarla karşılaşabiliriz. İşte bu sebeple sizlere salonumuza  davet ediyoruz.

istanbul Masaj Merkezi Yılların Tecrübesi Hayat Veriyor

Merkezimizde sizlere özel uzak doğu kültürü olan spa hizmetini en iyi şartlarda sunma çabasıyla hareket ediyoruz. Birbirinden özel spa taşları ve kumları ile tam anlamıyla eşsiz bir terapi uygulamasını sizlere sunuyoruz. Ayrıca salonumuzdan içeri girer girmez en elit şartlarda olan spa kokusunu almaya başlıyorsunuz. istanbul masaj merkezi bünyesinde çalışan her masöz ile günün yorgunluğunu atmanızı sağlıyoruz. Buna ilaveten en özel koşullarda bedeninizdeki her bölgeye en iyi tedavi ve ayak masajını uyguluyoruz.

istanbul masaj merkezi

istanbul masaj merkezi

Selülit Masajı Uygulama Yöntemleri

          istanbul masaj merkezi yöntemi olarak, tüm hücrelere kaliteli oksijenin gitmesini sağlayan bir yöntemdir. Damar yapısını düzenleyerek, bacaklardaki kan akış ve dolaşımının ideal/ düzenli şekilde yapılmasını sağlar. Toksitlerin bedenden atılmasını ve dolaşımın kaliteli şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan selülit masajları iki farklı şekilde uygulanır. Bunlar;

Dolaşım Masajı;

Lenfatik dolaşımı esas alan kan dolaşımını sağlayan ve hızlandıran masaj tekniğidir. Deri altı uygulaması ile dolaşıma hız kazandırılır. Orta sert masaj uygulaması sayılabilen yöntem ile dokuların tazelenmesi sağlanır. Alt bacaklarda sıkışan- düğümlenen veya yavaş dolaşım sağlayan kanın, üst kısımlara iletilmesi sağlanır. Bacaklardan göğüslere doğru akış sağlanır. istanbul masaj merkezi uygulamaları ile lenf düğümlerinin açılması sağlanır. Parmak uçları ile baskı uygulanarak, lenfin yenilenmesi sağlanır. Diğer selülit masajı tekniği ise;

Lenfatik Drenaj Masajları;

Selülit masajının doğrudan uygulanması ve lenf sisteminin aktif, yeni ve dinamik yapıt-ya kavuşması amacıyla uygulanır. Lenf bezlerine ve düğümlenmiş liflere direkt uygulanır. Toksiklerin hızla dışarı atılmasını sağlar. Bedeni yeniler, klan dolaşımının en ideal şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Bedende oluşmuş şişlik, ödem, kitle gibi selülit oluşturan etkilerin çözülmesi, giderilmesi için

ideal yöntemlerden biridir. Elle yapılan ve düzenli olarak uygulanması gereken bir masaj yöntemidir. Lenflerde etkili ve çeşitli bitkisel takviyelerle uygulanabilen bir yöntemdir. Selülit giderici kozmetik ürünler, bitkisel yağlar ve çeşitli kimyasal maddeler ile tamamen uygulanacak kişinin isteğine göre ilaveli olarak yapılabilir.